Ray Dolap İzmir

  • Bu sayfayı Paylaş
  • Facebook'da paylaş
  • Twiter'da paylaş
  • Whatsapp'da paylaş
  • Google Plus'da paylaş
  • E-posta gönder
  • Linkedin'de paylaş

Dolaplarda Hijyenik Malzemenin Önemi

Kişisel temizliği sağlamak hepimizin şahsi görev ve sorumluluğudur. Buna bir de Dünya’nın gündemine oturmuş olan salgını koyarak baktığımızda, kişisel temizliğin daha da bir öneme sahip olduğu kaçınılmaz bir sonuç olarak karşımıza çıkmaktadır.

Devamını Oku

Dışarıdan Eve Geldiğimizde Ne Yapmalıyız?

Zorunlu çalışanlar ve market ihtiyacı için dışarı çıkanlar eve döndüklerinde nasıl korunmamalılar konusu gündemimiz olmuştur. Devlet ve virüs ile ilgili tüm kaynaklar korunmanın başlangıcının evlerimiz de kalarak yayılmayı önlemek olduğunun ısrarla üstünde durmaktalar.

Devamını Oku

Evde Hijyen

Gerek hükümetin gerekse de bilim kurulunun tüm çıkarımları doğrultusunda Coronovirüs salgınıyla baş etmek ve süreç sonunda kayıpsız atlatmış olmak adına işlerimiz dâhil tüm süreçlerimizi evden yürütmeye çabaladığımız bir zamanı hep birlikte atlatmaya çalışıyoruz. Bu zamanların içerisinde zorunlu olmadıkça evlerimizden çıkmamak ve bulaşma ya da alma riskini en aza indirmek vatandaş olarak hepimizin görevidir.

Devamını Oku

Kıyafetlerimizi Coronovirüsten Nasıl Koruruz?

Malumunuz sadece Türkiye’nin değil Dünya’nın gündeminde Coronovirüs var. Biz de kendi üstümüze düşen vazifemizi kişisel hijyenimizi ve tolum sağlığı açısında üzerimize düşenleri yapma zorundayız.

Devamını Oku

Gardrop Alırken Bilinmesi Gerekenler

Evlerimizin olmazsa olmaz parçalarından biri olan gardroplar bir kere alınıp, uzun süreli kullanımda sorun çıkarmayan parçalar olsun isteriz. Bu sebeple gardrop alırken bilinmesi gerekenler başlığımıza bir göz atmanızı, sonrasında alım için karar vermenizi öneriyoruz.

Devamını Oku

Giyinme Odası Maliyetleri

Evlerimizde sığamadığımız gardropların yerini alan giyinme odaları, bilinenin aksine çok uygun maliyetlerle oluşturulabilir. Giyinme odası maliyetleri hangi tetikleyicilerden etkilenir beraberce bir bakalım istiyoruz.

Devamını Oku

Ray Dolap Yaptırmak

Gün geçtikçe hazır üretimlerin yerine tercih edilen özel üretim ürünler içerisinde yerini almış olan dolap sislerine değinelim. Konumuz ray dolap yaptırmak olacak. Hazır üretim dolapların standart ölçülerde olması ve iç dizaynının planlanamıyor olması sebebiyle oldukça sık tercihe dilmeye başlanılan tasarım ray dolaplar, kendi kullanım şeklinize göre tasarımını yaptırıp kullanabileceğiniz dolaplardır.

Devamını Oku

Ray Dolapların Fiyatı

Konutlarda ve işyerlerinde yer kazancı sağlamak ve estetik görüntü ile bir bütün oluşturmak adına yoğun talep gören ray dolapların fiyatları nasıl belirlenir bir göz atalım.

Devamını Oku

Giyinme Odası Sahibi Olmak

Yaşam alanlarımız içerisinde küçük bile olsa bir giyinme odası sahibi olmak her kadının hayalleri arasında yer alır. İzmir giyinme odası başlığımız altındaki bu yazımızda, İzmir’de yaşayıp ta giyinme odası sahibi olmayı hayal edenlere bir göz kırpacağız.

Devamını Oku

Modern Raylı Dolap

Kapaklı dolapların neredeyse devrinin kapandığı bu zamanlarda modern raylı dolap modelleri ile sizleri tanıştırmak isteriz. Raylı dolaplar kullanım alanı oldukça genişleyen dolap alternatifleri arasında yerini çoktan aldı. Peki, bu süreç ray sistemi farklılığıyla kalacak mı?

Devamını Oku
0 232 323 48 88