Ray Dolap Yaptırmak

  • Bu sayfayı Paylaş
  • Facebook'da paylaş
  • Twiter'da paylaş
  • Whatsapp'da paylaş
  • Google Plus'da paylaş
  • E-posta gönder
  • Linkedin'de paylaş
izmir ray dolap

Ray Dolap Yaptırmak


Gün geçtikçe hazır üretimlerin yerine tercih edilen özel üretim ürünler içerisinde yerini almış olan dolap sislerine değinelim. Konumuz ray dolap yaptırmak olacak. Hazır üretim dolapların standart ölçülerde olması ve iç dizaynının planlanamıyor olması sebebiyle oldukça sık tercihe dilmeye başlanılan tasarım ray dolaplar, kendi kullanım şeklinize göre tasarımını yaptırıp kullanabileceğiniz dolaplardır.

Gün geçtikçe hazır üretimlerin yerine tercih edilen özel üretim ürünler içerisinde yerini almış olan dolap sislerine değinelim. Konumuzray dolap yaptırmak olacak. Hazır üretim dolapların standart ölçülerde olması ve iç dizaynının planlanamıyor olması sebebiyle oldukça sık tercihe dilmeye başlanılan tasarım ray dolaplar, kendi kullanım şeklinize göre tasarımını yaptırıp kullanabileceğiniz dolaplardır.

Hazırı varken efsanesinin neredeyse tamamen ortadan kalktığı bu zamanlarda yaşam alanlarında yerden tasarruf ettirecek olan raylı sistemlere tamamen dönüş olduğunu gözlemlemekteyiz. Buradaki ana belirleyiciler özellikle kullanışlı olmasından kaynaklanmaktadır. Gardrop amaçlı kullanılacak olan raylı dolaplar da kullanılacak tüm özel alanların direk kullanıcı tarafından belirleniyor olması ayrıcalıklı kılan nedenler arasında yer alır. Kullanılacak olan alanın tüm fiziki özelliklerine uygun malzemelerin kullanılıyor olması, tasarımın yer ve ölçü analizleri ile yapılıyor olması ayrıcalıklı bir ürün oluşturma aşamasındaki en belirleyici unsurlar arasında yer alır. Aynı mantıktan yola çıkarak estetik kaygılarına da talepler ışığında ve donanım bilgileri ile son noktayı koyması da avantajlar listesinde yerini alır.

Ray dolap yaptırmak konusu aklınıza geldiyse, hazır üretimlerin size hitap etmediğini ya da yeterli gelmediğini düşünerek yukarıda saydığımız avantajlardan yararlanmanız gerektiğini düşünüyoruz. Ray dolap yaptırmak demek, raflarından askılarına, aynasından, aksesuar donanımına, renginden ham maddesine kadar seçim yapabilmeniz demektir.  Ray dolap bir vestiyer yaptırmayı düşündüğünüzü farz edelim. Hazır üretimde yer alan standart raflar ve kapaktan kaynaklanacak olan yer açma unsurlarını bitaraf edip raf yüksekliklerini, raf sayısını, askı düzeneğini kendinizin belirleyebileceği bir vestiyere sahip olabilirsiniz. Asılacak ürünlerin ayrı bir dolaplara sistemi içerisinde kalmasını sağlayarak ayakkabılar ile aynı yerde bulundurmadan konumlandırabilirsiniz. Ya da bot ve çizme gibi yüksek ayakkabılarınızın ölçülerini planlayarak onlara ayrı bir alan oluşturabilirsiniz. Duvara ya da ayrıca bir yere monte ettirmek zorunda kalacağınız boy aynasını çok daha estetik şekillerde vestiyerinize monte ettirebilirsiniz.

Sadece bir vestiyer için bu kadar çeşitliliği sunabilen ray dolap yaptırmak seçeneği diğer alanlarda size ne gibi avantajlar sunacak bilmek isterseniz Ray Dolap İzmir olarak sizlerle tanışıp merakınızı muhteşem dolaplar ile sonlandıralım isteriz.

0 232 323 48 88