Kıyafetlerimizi Coronovirüsten Nasıl Koruruz?

  • Bu sayfayı Paylaş
  • Facebook'da paylaş
  • Twiter'da paylaş
  • Whatsapp'da paylaş
  • Google Plus'da paylaş
  • E-posta gönder
  • Linkedin'de paylaş
blog 1

Kıyafetlerimizi Coronovirüsten Nasıl Koruruz?


Malumunuz sadece Türkiye’nin değil Dünya’nın gündeminde Coronovirüs var. Biz de kendi üstümüze düşen vazifemizi kişisel hijyenimizi ve tolum sağlığı açısında üzerimize düşenleri yapma zorundayız.

Malumunuz sadece Türkiye’nin değil Dünya’nın gündeminde Coronovirüs var. Biz de kendi üstümüze düşen vazifemizi kişisel hijyenimizi ve tolum sağlığı açısında üzerimize düşenleri yapma zorundayız.

Türkiye’nin gündemindeki çağrısı olan Evde Kal ile kendimizi izole etmeyi amaçladığımız bu süreç içerisinde zorunlu haller dışında evden çıkmayacak olduğumuza göre, evde bazı düzenlemeler yapmak için çok güzel bir zaman diye düşünüyoruz.  Coronovirüsün kıyafetlerde 8 ila 9 saat arasında kaldığı da bu dönem içerisinde belirtilen konular arasında yerini alıyor.

Dışarıdan gelenlerin herhangi bir temasta bulunmadan kirli odası olarak belirlenecek bir yerde kıyafetlerini çıkarıp 60-90 derece de hemen yıkamaya almaları öneriliyor. Aynı zamanda el hijyeninin yine temas olmadan sağlanması da olmazsa olmaz tedbirler arasında.

Evdeki kıyafetleri de olası bulaşma ihtimaline karşı elden geçirmekte fayda var diye düşünüyoruz. Mevsim dönüşünün de tam zamanı olması sebebi ile kaldırılacak olanların yıkanarak kaldırılması faydalı olacaktır.Gardroplarımızın da bu süreç içerisinde sabunlu su ile silinerek temizlenmesi faydalı olacak diğer bir detaydır.

Gardrop alırken dikkat edilmesi gerekenler konulu yazımızda da belirttiğimiz detaylara dikkat ettiyseniz, kullanılan malzemelerin anti bakteriyel olması bu konuda da sizlere avantaj sağlayacaktır. Ham maddesi hijyen konularında donanımlı olan ve yüzey temizliğine izin veren maddelerden yapılan gardroplar zaman içerisinde sizin atladığınız konular olsa bile ilerleyen süreçlerden bu gibi durumlarda sizin için avantaj olacaktır. Bu detaylara dikkat etmediğiniz takdirde temizleme ve sterilizasyon çalışmalarınızı fayda vermeyecektir.

Giyinme odalarında kullanılan malzemelerin de yine aynı şekilde hem temizlenebilir yüzeylerden oluşması hem de kendi kendini koruyabilen (içine hapsetmeyen) maddelerden yapılıyor olması sizin alacağınız önlemler içerisinde yerini alır.

Gerek ülke gerekse de Dünya’da açısından geçirilen bu zor zamanların hızlı ve kayıpsız atlatılması adına her bireyin üzerine düşeni mutlaka yapması kendi, sevdikleri ve topum için zorunludur. Bunun için biz Ray Dolap İzmir ailesi olarak zor zamanlarınızın kolaylaşması ve her daim hijyenik ortamların sağlanması adına üstümüze düşeni yapıyor ve kullandığımız tüm dolap yapım malzemelerimizin sterilizasyonuna özen gösteriyoruz. Kullandığımız hammaddelerin anti bakteriyel özellikte olmasına, başladığımız günden bugüne kadar gösterdiğimiz hassasiyeti günümüz koşullarıyla da uyarlayarak daha da arttırıyoruz.

0 232 323 48 88