Giyinme Odası Sahibi Olmak

  • Bu sayfayı Paylaş
  • Facebook'da paylaş
  • Twiter'da paylaş
  • Whatsapp'da paylaş
  • Google Plus'da paylaş
  • E-posta gönder
  • Linkedin'de paylaş
24327

Giyinme Odası Sahibi Olmak


Yaşam alanlarımız içerisinde küçük bile olsa bir giyinme odası sahibi olmak her kadının hayalleri arasında yer alır. İzmir giyinme odası başlığımız altındaki bu yazımızda, İzmir’de yaşayıp ta giyinme odası sahibi olmayı hayal edenlere bir göz kırpacağız.

Yaşam alanlarımız içerisinde küçük bile olsa bir giyinme odası sahibi olmak her kadının hayalleri arasında yer alır. İzmir giyinme odası başlığımız altındaki bu yazımızda, İzmir’de yaşayıp ta giyinme odası sahibi olmayı hayal edenlere bir göz kırpacağız.

Gardroplarımız en sık düzenlediğimiz alanlar arasında yerini alır. Özellikle çalışan kadınların iş kıyafeti, sosyal yaşam kıyafetleri gibi ayrıştırıcı parçalarının çok olmasından kaynaklı olarak düzenli dolap ihtiyacı her geçen gün artmaktadır. Maalesef ki dağılma olaylarının çok hızlı olmasının sebebi alan yetersizliği olarak karşımıza çıkar. Özel ölçülere sahip gardrop sahibi bile olsanız sonraki aşamalarda o dolaplara da sığamayacağınız duruma gelmektesiniz. Aslında bu durum alım gücü kadar eşyaların tamamının bir bütün halinde bir yerde bulunması ihtiyacından kaynaklanmaktadır. Büyük ölçülerde bir dolap yaptırsanız dahi eşyaları daha bütün halde görmeye çalıştıkça içerisinde konacak parça sayısı artacağından yine bir yetersizlikle karşı karşıya kalmanız kaçınılmaz olacaktır.

İşinizi kolaylaştıracak pratik mobilya denilen ürünlerde de aynı sıkıntıyı yaşama ihtimaliniz vardır. Organizer takviyesi bile bir süre sonra size yetmeyecektir. Bunun önüne geçmenin en kalıcı yolu, giyinme odası oluşturmaktır. Atıl olan köşe gibi yerlerin bile kullanımına izin veren özel tasarım giyinme odaları kullanım şeklinize göre düzenlenebilmektedir. Yerinde yapılacak tespit ve ölçümlemeler ile sizin taleplerinizin birleşimi soncunda ortaya çıkacak olan giyinme odası projesi, yine sizin seçimleriniz ile estetik bir hal alabilmektedir.

Giyinme odasının yapılacak küçük alanlarda bile en verimli şekilde kullanma esasına dayanan projelerde, raf, askı, aksesuar alanları, ayakkabılık gibi kullanılan tüm parçaların bir arada ve düzenli şekilde konumlandırılması sağlanır. Gireceğiniz odadan dışarı çıkmaya hazır halde ayrılmanız için gereken tüm donanımın bulunması amaçlanır. Dar alandan yüksek verim sağlamak adına kapaklı dolaplar yerine raylı dolap sistemleri ile teknolojinin ve mobilya sanayinin tüm nimetlerinden de yararlanılmış olunur.

Ray Dolap İzmir olarak, yaşam alanlarınızda hem düzen hem de estetik kaygınızı gidermek ve kalite unsurlarını önemseyerek dolap üretimleri gerçekleştirmekteyiz. Ray dolap, kapaklı dolap ve giyinme odaları konusunda bizimle irtibata geçmeden karar vermemenizi şiddetle öneriyoruz.

0 232 323 48 88