Dolaplarda Hijyenik Malzemenin Önemi

  • Bu sayfayı Paylaş
  • Facebook'da paylaş
  • Twiter'da paylaş
  • Whatsapp'da paylaş
  • Google Plus'da paylaş
  • E-posta gönder
  • Linkedin'de paylaş
dolaplarda hijyen

Dolaplarda Hijyenik Malzemenin Önemi


Kişisel temizliği sağlamak hepimizin şahsi görev ve sorumluluğudur. Buna bir de Dünya’nın gündemine oturmuş olan salgını koyarak baktığımızda, kişisel temizliğin daha da bir öneme sahip olduğu kaçınılmaz bir sonuç olarak karşımıza çıkmaktadır.

Kişisel temizliği sağlamak hepimizin şahsi görev ve sorumluluğudur. Buna bir de Dünya’nın gündemine oturmuş olan salgını koyarak baktığımızda, kişisel temizliğin daha da bir öneme sahip olduğu kaçınılmaz bir sonuç olarak karşımıza çıkmaktadır.

Durmadan bahsedilen elleri yıkama konusunu dile getiren literatürlere ek olarak temizliğin daha da yoğun olarak yaşanması gereken bir süreçten geçtiğimiz hepinizin malumudur. Konumuz dolaplar olduğuna göre; Ray Dolap İzmir ailesi olarak, dolap ve dolaba konu olan her detayı fazlasıyla irdeleyen firmamız en başından bu güne kadar hijyene verdiği önemi sizlere daha detaylı anlatmak istedik.

Dolap yaptırmak isteyenlerin öncelikle yapacakları araştırma da yer alan belirli unsurlar vardır. Bunların başında ölçüler ve bütçeye uygunluk gelir. Elbette alımını yapacağınız ürün her ne olursa olsun öncelikle amacına uygun olması ve akabinde bütçeye uygun olması gelecektir. Hammaddesinden kullanılan vidasına kadar her detayında hijyen kurallarına uymak adına seçici davranan Ray Dolap İzmir firması siz ve sevdikleriniz için evde sağlamak istediğiniz güvenliğin ilk adımını atmak için koordine olmaktadır. Ray dolap yapımında ekstra olarak kullanılan sürgü sistemlerin de de yine aynı hassasiyeti göstermektedir. Kurulum ve montaj aşamasında da daha önceden gösterdiğimizi hijyen kuralları hassasiyetimizi hali hazırdaki durumun doğru yönetilebilmesi adına çok daha ciddiye alarak ekstra hijyen ürünleri ile uyguluyoruz.

Dolap yaptıracak olanların, kurulum ve montaj sonrasında aynı şekilde hassasiyete önem vermeye devam etmeleri gerekir. Sabun ve suyun şu an hayatımızın vazgeçilmezi olması nedeniyle kurulmuş olan dolapların sabunlu su ile tekrar elden geçirilmesi faydalı olacaktır. Anti bakteriyel ürün seçimi yapmış olanların bu sayede olası ihtimalleri de ortadan kaldırması kaçınılmaz sonuç olacaktır.

Ray dolap ve kapaklı dolap ürünleri konusunda üretim, kurulum ve montaj aşamalarındaki her malzemenin hijyenik olması konusunda her daim sürdürdüğümüz istikrarımızı koruyoruz. Siz ve sevdikleriniz için ev ya da ofislerinizde bulunmasını istediğiniz dolap türlerinin baştan hijyenik olması ve kullanımı esnasında temizliğe müsaade ediyor olması konusunda sizlere sınırsız çözümlerimiz ile destek olmaya devam edeceğiz. Ray Dolap İzmir olarak dolap ve hijyen birleşimini sağlamak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

0 232 323 48 88